Portal ślubny | Forum ślubne | Komis ślubny | Album ślubny online | Reklama firmy ślubnej

Do kogo skierowany jest komis ślubny

Komis ślubny polecamy nie tylko panią młodym lecz także panom. Na sprzedaż ubrań z tego jednego dnia w życiu decyduje się coraz więcej osób. Dzięki temu procederowi przyszłe pary młode mogą zdobyć wymarzone ubrania ślubne dużo taniej, a ich poprzedni właściciele nie martwią się z powodu ciągle kurzących się w szafie ubrań.

Średnie ceny w komisie ślubnym

Niejednokrotnie ceny ubrań z drugiej ręki są tańsze o połowę niż ich sklepowe odpowiedniki. Np. za nową suknię ślubną z aktualnej kolekcji należy zapłacić średnio 3-4tys zł Do ceny dochodzą przymiarki, poprawki i dodatki. Z tak zwanej drugiej ręki taką suknię można zdobyć o połowę taniej! Nie ma nic gorszego w kupowaniu tego typu ubrań ponieważ suknie ślubne lub garnitury są używane zwykle maksymalnie 3 razy: do ślubu kościelnego wraz z cywilnym(chyba że ktoś ma oddzielne terminy), na weselu oraz na zdjęciach z fotografem.

Każda para przed wystawieniem ogłoszenia w komis ślubny oddaje swoje ubrania do profesjonalnej pralni, gdzie garnitur bądź suknia są odpowiednio wyczyszczone.

Komis ślubny DreamWed zaprasza serdecznie do przeglądania ogłoszeń dodanych przez naszych użytkowników.
Fotograf Warszawa